Prototipleme

Hızlı Prototipleme

Ürün tasarım süreci içerisinde alınması gereken bazı kararlar fiziksel etkileşim gerektirmektedir. Buna bağlı olarak tasarım süreci içerisindeki aşamalarda düşük çözünürlüklü hızlı prototipler yapılarak süreçteki karar alma süreci hızlandırılır. Hızlı prototipler yapılırken üründe kullanılacak nihai malzeme kullanımı gözetilmez ancak ürün boyutsal açıdan ve kullanıcı deneyimi açısından değerlendirilmeye uygundur.

Yüksek Kalite Prototipleme

Tasarladığımız ürünlerin seri üretimleri yapılmadan önce nihai üretilecek malzemeler kullanılarak, nihai görünümde ve bütün fonksiyonları çalışır halde test edilebilmesi ve sunulabilmesi için yüksek kalitede prototipleri çözüm ortaklarımız aracılığıyla üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Üretilen yüksek kalite prototiplerde kullanıcı testleri, dayanıklılık testleri, montaj testleri ve buna bağlı diğer gerekli testleri yaparak seri üretime geçmeden önce yapılması gereken revizyonlar varsa bunların tespitini yapıyor ve ürünleri son haline getiriyoruz.

Seri Üretim

Tasarım ve prototipleme süreçlerini tamamladığımız ürünleri isteğinize bağlı olarak çözüm ortaklarımız aracılığıyla seri üretim hizmeti vermekteyiz. Ürünlerin ürün ağaçlarının oluşturulması, montaj kılavuzlarının hazırlanması, kalıp tasarımları, üretim adetlerine göre amortisman hesaplarının yapılması ve tedarik zincirlerinin oluşturulması ile seri üretim sürecinde ortaya çıkacak olan iş kalemlerinin oluşturacağı yükü üstleniyoruz. Seri üretim sürecinde bütün iş kalemlerini üstlenebileceğimiz gibi sizlerle koordine halde çalışarak belli iş kalemlerinin sorumluluğunu alıyoruz.