Horizon, otel odalarında kullanılmak üzere ve doğal malzeme kullanımı gözetilerek tasarlanmış bir karşılama setidir. Bunun yanında diğer bekleme alanlarında kullanıma da uygun bir üründür. 

Günümüzde karşılama tepsilerinin çoğu plastik malzemeden yapılmıştır. Karşılama tepsisini ekolojik malzemelerden yapmak yapay hissiyatı ortadan kaldırarak, daha samimi bir ortam oluşturmaktadır. Ek olarak, kontrplak ve masif ahşap kullanımı, tepsiye karşılama için sıcak bir algı vermeyi amaçlamaktadır.

Horizon, otel ziyaretçilerine mükemmel bir deneyim sağlama fikrinden esinlenmiştir. Sadece ihtiyaçlarını karşılamak yerine, yaşam alanlarında da kullanma isteği sağlamak için tasarlanmıştır. Bu ürünün tasarlanmasının arkasında yatan bir başka fikir ise doğal malzemelerle tamamen sürdürülebilir bir ürün ortaya çıkarmaktır.

Horizon, farklı tür içecekler için kullanım miktarlarını ve demleme sürelerini gösteren bir talimat kartına sahiptir. İçeceklerin türü cam tüplerdeki etiketlerde belirtilmiştir. Demleme için iki demlik bulunur. Tercih edilirse kullanım için bir şeker kavanoz mevcuttur. Ürünün temizlenmesi, ahşap bir ürün olsa bile sorun değildir. Horizon, suya dayanıklı bir mat vernik ile kaplanmıştır.