Horizon, hoşgeldin tepsisi deneyimi için değişiklikler ve çözümler sunuyor. Horizon, diğerlerinden farklı olarak, cam tüplerde çeşitli çay ve kahve türlerine hizmet ediyor. Bu, insanların çay veya kahve miktarını ayarlama şansı ile içeceklerini demlemelerini sağlar. Horizon’un bir diğer eşsiz özelliği de bardakları saklamak için üçüncü boyutu kullanmak. Bu sayede camların iç kısımları tozdan korunmaktadır. Horizon, insanların demlenmesini bitirdikten sonra kullanılmış demlik koymak için boş bir bardağa sahiptir.

Günümüzde hoşgeldin tepsilerinin çoğu plastik malzemeden yapılmıştır. Hoşgeldin tepsisini ekolojik malzemelerden yapmak, yapay ve reformer yapının içinden geçiriyor. Ek olarak, kontrplak ve masif ahşap kullanımı, tepsiye hoş geldin için çağdaş bir form vermeyi sağlar.

Horizon, otel ziyaretçilerine mükemmel bir deneyim sağlama fikrinden esinlenmiştir. İhtiyaçlarını sadece yerine getirmek yerine, yaşam alanlarında da kullanma isteği getirmek için tasarlanmıştır. Bu ürünün arkasında yatan bir başka fikir ise doğal malzemelerle tamamen sürdürülebilir bir ürün yapmak.

Horizon, farklı tür içecekler için kullanım miktarlarını ve demleme sürelerini gösteren bir talimat kartına sahiptir. İçeceklerin türü cam tüplerdeki etiketlerde belirtilmiştir. Bira için iki demlik bulunur. Tercih edilirse kullanım için bir şeker kavanoz mevcuttur. Ürünün temizlenmesi, ahşap bir ürün olsa bile sorun değildir. Horizon, suya dayanıklı bir mat vernik ile kaplanmıştır.